Bir Ergen Bebek Büyüyor!

ebebek Blogger Akademi

Bir gün ergen bebek yine gündüz uyumamış bol oyun istemiş bol yormuş beni. Dibine kadar kullanmış enerjimi, akşam olmuş pilim bitmiş vücudum hata veriyorken, tam uyuttum ayaklarımı uzatıp biraz telefona bakayım derken instagram üzerinden takip ettiğim ebebek’in reklamını gördüm. Çekilişe katılım sağlayıp kazanan 40 kişinin ebebek firmasının ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu e bebek blogger akademi projesinde blogger eğitimi alacağından bahsediyordu. Bugüne kadar asla hiçbir çekiliş vs kazanamayan ben asla pes etmemiş tabi ki bu gördüğüm çekilişe de anında başvurmuştum. Sonrasında unuttum ben bu eğitimin gönüllüsü olduğumu, taa ki bir gün telefonum çalana kadar… Dedim ya hiç düşünmemiştim böyle bir şeyi kazanmış olabileceğimi. Şans bana da gülmüştü 🙂

ebebek genel müdürlük

Derken kendimi ebebek genel müdürlükte 40 tane birbirinden donanımlı birbirinden farklı ve cidden şahane bir şekilde seçilmiş bayanın içinde buldum. Ve karşımızda birbirinden donanımlı ve güler yüzlü ebebek çalışanları.

Kendimi ilkokula yeni başlamış gibi heyecanlı hissediyordum ve tabii ki kafamda deli sorular…Neden buradaydım? Ben bir blogger olabilir miydim? Ne üzerine yazmalıydım? Etrafta onca blogger varken hatta insanlar instagrammer youtubber olmuşken ben ne yazmalıydım nasıl yazmalıydım da ben de buradayım diyebilmeliydim?

Sonra durdum ve düşündüm ebebek…

Neden olmasın dedim kendime. Ben bir anneyim hem de kendini evladına her şeyin en iyisini vermeye adamış bir anne. Neden tecrübelerimi insanlarla paylaşmayayım ki? Dedim ve ana fikrinin anne ve çocuk olduğu alt başlıklarında zaman zaman tecrübelerimi, tavsiyelerimi, gezilerimizi, alışverişlerimizi ve daha fazlasını paylaşacağım bir blog yazmaya karar verdim.

Tahminimden çok daha fazla yardımcı olarak bizleri hem cesaretlendiren, hem de fikir oluşturmamız için zihnimizi zorlayan şahane ebebek ekibi benim bu yolda en büyük şansım oldu. Hiç aklımda olmayan ama aslında aklımın hep bir yerlerinde gizli kalmış bu hayalime ilk adımı, verdikleri destek ile atıyor olmak benim için büyük bir ayrıcalık.

Bizler her hafta heyecanla blogger akademi için yolları arşınlarken, onlar da hafta sonu mesaileri ile bize bu yolculukta eşlik ediyorlar. Karşılıklı emekler ile ilmek ilmek örüyorum bloğumu 🙂

Bundan sonrası artık ben elimden geldiğince yazacağım ve sizler umuyorum ki bol bol okuyarak beni daha çok ve daha çok yazmaya teşvik edeceksiniz.

Ne diyorduk,

İyi ki varsın ebebek!

Not: Kazanamasanız da çekilişlere katılmaktan vazgeçmeyin 🙂

 

Bunları da Sevebilirsiniz

Yorum Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Bizden haber almak ister misin?

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

×