Bir Ergen Bebek Büyüyor!

Ergen Bebek

31.10.2016 tarihi ile aramıza katılan ergen bebek ve annesinin hakkında, yaşadığı tüm deneyimlerini sizlerle paylaşmak istediği, hayatların farklı ancak yaşananların aynı olduğu bu dünyada anne ve bebek ile ilgili her şeyin anlatıldığı sitemize hoşgeldiniz…

Bizim dünyamız Ergen Bebek ile bambaşka bir hal aldı. Hayatımızın dönüm noktası onun doğduğu gün oldu. Yediğimiz yemekten, yaşadığımız yere kadar birçok değişimden geçerken biz de geliştik, büyüdük… Ergen Bebek ile büyümeye devam ediyoruz. Bu yola giren, bu yolda yürüyen herkesin birçok hikayesi eş değer aslında. Anne ve babalar birbirine benzer sorunlar, sevinçler, umutlar yaşamaktayken bunu paylaşmak gerekir diye düşündüm.

Bu hayatta kitaplardan daha gerçek olan, hayatlar. Yaşanan tecrübeler, çoğu kitaptan daha değerli. Ben bunu yaşadıkça anladım. Kitaplarda yazanlara değil de, içinde bulunduğum durumu yaşayanlardan tavsiyeler almaya çalıştım. Çünkü bunların hepsi çok daha yararlı oldu yürüdüğüm bu yolda. Tavsiyelerin ışığı daha aydınlattı beni. Elbet hiçbir kitapta yazan yanlış değildi ama önce başkalarının, sonra kendi yaşadıklarım beni daha çok bilgi sahibi etti.

Ve şimdi yaşadıklarımdan öğrendiğim çok şey var… Artık bunları sizlerle paylaşma vakti. Zaman zaman bizimle beraber gezmek, Ergen bebek ile yemek yapmak, araştırdığımız şeyleri en ince ayrıntısına kadar bizimle birlikte okumak ve daha bir çok şeyi bizimle beraber yapmak istediniz ki, burdasınız bu yazıyı okuyorsunuz demektir.

O zaman Hoşgeldiniz!

 Anasayfa için tıklayınız.

×